Mirësevini në Vila Balani

Vendi perfekt për pushime

Shërbimi me i mirë për ju

Dhomat

Vila Balani ofron akomodim me WiFi të lirë, ajër të kondicionuar dhe akses në një kopsht me tarracë.

Kuzhina

Vila Balani ofron kuzhinë në disa nga njësitë e pajisura me furrë dhe minibar.

Kush Jemi Ne

E vendosur në Ksamil, 500 m nga plazhi i Ksamilit dhe 700 m nga plazhi i Sunset, Vila Balani ofron akomodim me WiFi falas…

VILA BALANI

Gjej Dhomat Perfekte

Dhomë Dyshe

Përjetoni luksin me stil në vilën tonë ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

Dhomë Treshe

Dhoma komode me dekorim të bukur elegant për të krijuar një ambient të qetë për mysafirët tanë.

Dhomë Katërshe

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.

Pse duhet të na zgjidhni ne

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe krejtësisht rinovuese,
ne i ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

Parkim Falas

Wifi Falas

Dhoma Familjare

Jo duhani

Galeria e Vila Baloni

Çfarë thonë klientët tanë

“Vend i mrekullueshëm me një grua shumë të mirë që kujdeset për ju, ajo është shumë e sjellshme. Vendndodhja e shkëlqyer.”
Zoe
Gjithçka ishte e jashtëzakonshme. Falenderojmë zonjën që na akomodoi, super e këndshme dhe e kujdesshme për të na siguruar gjithçka që kemi nevojë.
Lukacs
Akomodim i mirë pranë një rruge kryesore, plazhet nuk ishin larg. Vila ka pajisje të mira dhe qasje nga stafi.
Milos
Vila Balani

Ku eleganca takon rehatinë