Dhoma

Më Shumë Se Thjesht Një Dhomë

Vila Balani

Dhomë Dyshe

Përjetoni luksin me stil në vilën tonë ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

Dhomë Treshe

Dhoma komode me dekorim të bukur elegant për të krijuar një ambient të qetë për mysafirët tanë.

Dhomë Katërshe

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.

Pse duhet të na zgjidhni ne

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe krejtësisht rinovuese,
ne i ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

Parkim Falas

Wifi Falas

Dhoma Familjare

Jo duhani

Facilitetet e Vila Balani

 • Letër higjienike
 • Peshqir
 • Bidet
 • Peshqirë/çarçafë (pagesë shtesë)
 • Banjë ose dush
 • Pantofla
 • Banjo Private
 • Tualet
 • Rrobë Banjo
 • Tharëse flokësh
 • Dush
 • çarçaf
 • Dollap
 • Shtretër ekstra të gjatë (> 2 metra)
 • Zonë Pikniku
 • Tarracë
 • Kopësht
 • Tavolinë
 • Produkte pastrimi
 • Toster
 • Tharëse Rrobash
 • Frigorifer
 • Parkim i siguruar
 • Parkim në rrugë